[vcv_menu key=”%d0%bc%d0%b5%d0%bd%d1%8e-%d1%83%d0%ba%d1%80″]

Еверест. Найвища гора світу – у вас вдома!

Гори – це виклик! І не кожен мандрівник володіє достатнім запасом мужності та витривалості для підкорення нових вершин. Вершини гір манять своєю піднесеністю та недосяжністю. Однак жодна гора не зрівняється з Еверестом – найвищою точкою нашої планети, яка підкорюється тільки найвідважнішим.

 

Якщо ви піднімались на Джомолунгму, то можете без перебільшень розповідати своїм дітям та онукам, що ви бували на вершині світу! І хто був там – знає, що це неперевершене відчуття, незрівнянне ні з чим іншим. 8848 метрів вгору – це навіть важко уявити.

 

Еверест це мрія, яку втілюють в життя тільки обрані! Але ми можемо допомогти зробити цю мрію ближчою. Пефразовуючи відомий вислів, якщо ви не піднімаєтесь на гору, тоді вона може «прийти» до вас.

Точна модель Евересту – окраса для дому мандрівника

Найкраща мотивація зробити щось – візуалізувати те, до чого прагнеш. І тут дуже допоможе точна 3D-модель Евересту. Макет гори прикрасить будь-яку оселю і стане постійним нагадуванням про одну із ваших амбітних цілей! А для тих, кому ця вершина уже підкорилась – вона стане найкращим нагадуванням про незабутню пригоду.

Ви можете придбати ексклюзивну модель гори Еверест, яка створювалась понад два місяці в точній відповідності до системи найвищого гірського хребта Гімалаїв. Це чудова ручна робота, яка була виготовлена з шарів цупкого паперу, товщиною 1мм. На папері надрукований фрагмент карти, тому макет виглядає дуже органічно.

Загалом для створення макету Евересту було використано 87 шарів паперу, кожен із яких вирізався скальпелем вручну. Після склейки я додатково промальовував рисунки скель, льодовиків та снігу, на торцях кожного шару.

Модель повністю покрита прозорим матовим лаком, завдяки чому вона добре захищена від вологи. Додаткову міцність конструкції забезпечує дубова підставка.

Особливості моделі:

                               

·         Це точна модель гори Еверест з промальованими деталями;

·         Матеріал – папір товщиною 1мм;

·         Розміри моделі – 41Х35Х10см.

·         Кількість шарів паперу – 87;

·         Покриття – прозорий лак;

·         Основа – міцна дубова підставка.Якщо ви шукаєте унікальну річ для себе, або оригінальний ексклюзивний подарунок для мандрівника – моя модель стане для вас прекрасним варіантом. Також ви можете подарувати її близькій людині чи колезі по роботі, адже Еверест – яскравий символ нових звершень та досягнень!


Купити точну модель Евересту з паперу

 

Мій аккаунт на Faceboock

Сторінка на Faceboock

Мій канал YouTube

 

Viber +380674968467

Надіслати e-mail

Lviv | Ukraine